בלוני לד

הפעלות ופירוטכניקה לאירועים

בלוני לד

הפעלות ופירוטכניקה לאירועים

בלוני לד איכותיים

בלוני לד, הם בלונים עמידים במיוחד, שקופים ובעלי שרשרת אורות לד (LED) הנמצאים בתוכם. בלו נים אלה הינם מרשימים במיוחד בכל אירוע ויכולים לשפר משמעותית, את נראות חלל האירועים ולהעצים את אפקט הכניסה אליו.

בחשיבה על האירוע שלכם, נסו לדמיין כיצד בלוני הלד הזוהרים והמרשימים, יכולים להשתלב בצורה הנכונה, במקום המתאים, בתזמון המדויק, כך שתפיקו מההשקעה בהם את האפקט המקסימלי לאירוע שלכם.

בלון על כל שולחן

תוכלו לבחור אצלנו ב FBI  פירוטכניקה מתוך מגוון עצום של בלוני לד מיוחדים, צבעוניים ועמידים במיוחד. תוכלו לבצע הזמנה של בלונים המותאם לעיצוב האירוע שלכם. לדוגמה, בלון לד גדול מעל כל שולחן שיעצים את תחושת גודל החלל, או בלוני לד קטנים וורודים המכסים את התקרה ומייצרים אפקט של אלגנטיות וקסם מיוחדים.

תוכלו גם לצייד חלק מהאורחים בבלונים אלה ולהכניס אווירה מיוחדת לטקסים כמו חופה, סלואו מרגש או כניסה של חוגג יומולדת למסיבת הפתעה מושקעת.

בלוני לד עמידים במיוחד

בלוני הלד הינם עמידים במיוחד, כך שאתם יכולים להיות רגועים שההשקעה בבלונים אלו הינה נכונה ומשתלמת וכי הבלונים ילוו אתכם לאורך כל האירוע עם הקסם שלהם.

מגוון של צבעים המתאימים לכם

אם האירוע שלכם בצבעי תכלת, וורוד, שחור או כל צבע שתרצו. אנו נוכל לספק לכם בלונים בגוונים ובצבעים שישתלבו בצורה מושלמת בעיצוב ובקונספט האירוע שלכם.

למי בלוני לד מתאימים?

לכולם. באירוע אלגנטי, באירוע לנוער, באירועים עסקיים וכמובן שבחתונות. באירועים פרטיים או באירועים עסקיים, בלוני הלד תמיד יהיו תוספת מיוחדת ומרשימה לאירוע.

לחתונות – יצירת שביל חופה באמצעות בלוני לד בצבע שקוף עם אורות כסופים או לבנים

באירוע עסקי – בלוני לד ענקיים מעל כל שולחן עם צבעי המותג שלכם

באירוע מסיבת הפתעה – חלקו את בלוני הלד לאורחים, עשו חושך במקום המסיבה ובכניסת המופתע החוגג, החלל יהיה מלא באורות צבעוניים וכך אפקט ההפתעה יהיה אפילו גדול יותר

במסיבת ריקודים – חלקו לרוקדים ברחבה כחלק מאביזרי המסיבה, בלוני לג צבעוניים לרקוד איתם והורידו את האורות. התמונות והחוויה שתקבלו יהיו מיוחדים ומגניבים

לכל אירוע, בכל מסיבה, בלוני לד הם בחירה מעולה לאירוע שלכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!