מגנטים לאירועים

הפעלות ופירוטכניקה לאירועים

מגנטים לאירועים

הפעלות ופירוטכניקה לאירועים

למה אנחנו רואים מגנטים לאירועים, כמעט בכל אירוע?

כמעט בכל אירוע שנלך אליו, או שהלכנו אליו בשנים האחרונות, מצאנו צלם מגנטים מסתובב ומחוזר על ידי האורחים באירוע. נראה שלמשתתפי אירועים לא רק שלא נמאס מצלמי מגנטים, אלא הם רק הולכים ותופסים יותר מקום ונפח בחווית האירוע של המשתתפים.

הקסם של המגנטים באירועים

אז מהו בעצם הקסם הזה של המגנטים, שמקסים את האורחים באירועים שלכם? המגנטים הם משתנה מושלמת באירוע מכיוון שהם משלבים את ההתרגשות שלכם, מארגני האירוע והחוגגים, יחד עם החוויה של האורח עצמו.

עיצוב המגנט עם התאריך של האירוע, המסר שאתם רוצים עליו, שמות החוגגים באירוע (חתן בר המצווה, הזוג החוגג חתונה או שם החברה שלכם ועוד) ותמונה של המשתתפים באירוע, כשהם מטופחים, לבושים יפה וכשהם בנראות הכי מושקעת שלהם.

וכך, בהזמנת צלם מגנטים לאירוע, אנחנו משלבים את החוויה שלנו ושל המשתתפים ומשאירים להם מזכרת שקל לתחזק (רק שמים על המקרר), נשמרת לזמן רב ותמיד, מעלה חיוך כשמסתכלים עליה ונזכרים בחוויה של האירוע.

מגנטים איכותיים הם הבסיס להצלחה

אנו ב FBI פירוטכניקה, מציעים לכם מגוון רחב של מגנטים לבחירה. ברמות מחיר שונות, ברמות איכות שונות ובעיצובים מיוחדים, שמתאימים לאירוע שלכם.

בחירה במגנטים באיכות גבוהה, היא ערובה לכך שהמגנט שצולם באירוע שלכם, יישאר זמן רב בחיי האורחים שלכם ויזכיר לכם את האירוע, זמן רב עוד אחרי שהוא התקיים.

עיצוב מתאים למגנטים שלכם

כשאנחנו מציעים מגנטים מעוצבים, אתם יכולים להתפרע. בחירה בצבעים שמתאימים לאירוע שלכם, או בצבעים האוהבים על החוגגים, התאמת עיצוב המגנט לעיצוב ההזמנה לאירוע, התאמה לעיצוב האולם וכמובן – בחירת הטקסט שיופיע על המגנט.

נוכל להוסיף למגנט אלמנטים עיצוביים כמו כוס יין, ציור של בלונים, תינוק שמח לברית או הלוגו שלכם במידה ומדובר באירוע עסקי. הכל פתוח, הכל אפשרי והעיקר – שזה יעשה את האפקט שאתם רוצים שיקרה באירוע שלכם.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר למגנטים או התייעצות בנוגע לסגנון המתאים לאירוע שלכם, נשמח לסיים באמצעות השארת פרטים בדף הצור קשר כאן באתר או בחיוג אלינו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!