מסיבת פולמון

הפעלות ופירוטכניקה לאירועים

מסיבת פולמון

הפעלות ופירוטכניקה לאירועים

מסיבת פולמון שלא תשכחו בחיים!

מסיבת פולמון, היא מסיבה שנחגגת במזרח הרחוק, בה חוגגים את הירח המלא אחת לחודש.

המסיבה נערכת על החוף, נמשכת כל הלילה והמקור שלה הוא בחוף סנרייז שמתחם ההאד רין באי קופנגאן שבתאילנד.

במסיבות הענק של הפולמון לוקחים חלק מרבית המועדונים על האי, הממוקמים בחוף סנרייז, אשר בחלקו המזרחי של האד רין.

מסיבות החוף בתאילנד, מהוות השראה למסיבות פולמון בכל העולם ובשנים האחרונות, אף נהפכו לטרנד רציני בעולם האירועים.

איך מארגנים מסיבת פולמון?

יש מספר אלמנטים קבועים במסיבות מסוג פולמון ובאירועים הבוחרים בקונספט הפולמון, כקונספט האירוע שלהם ואנו, דואגים לארגן לכם את כל מה שאתם צריכים, לטובת מסיבת פולמון מושלמת לכם ולאורחי האירוע שלכם:

אביזרים מאירים בחושך – מכיוון שמסיבת פולמון חוגגת את הירח, נהוג באירועי פולמון לחגוג בחלל חשוך ולהשתמש באביזרים המאירים בחושך, כך שנוצרת אווירה מיוחדת, בה הרוקדים והמשתתפים נראים, רק בזכות האורות שלהם והתנועה שלהם.

צבעים – לרוב, במסיבות פולמון נהוג להתאפר ולצבוע אחד את השני בצבעים זוהרים וצבעוניים במיוחד. יש אמנות שלמה סביב איפור הפולמון וסביב צביעת אנשים לפני ובמהלך המסיבה. א נו מספקים צבעי גוף מתאימים ואיכותיים לטובת הפעילות, כך שהמסיבה שלכם תהיה אותנטית ותחוו פולמון אמיתי.

דליי אלכוהול – במסיבות פולמון, שותים לא מעט תערובות של אלכוהול וקוקטיילים מיוחדים המוגשים בתוך דלי הנקרא באקט. את הדלי ניתן למתג בהתאם לאופי האירוע – עם שמות החתן והכלה, שמות החוגגים או אפילו עם שם המותג שלכם ובצבעי המותג, במידה ומדובר באירוע עסקי מקורי במיוחד.

תאורה אולטרה סגולה – את הצבעים הזוהרים המיוחדים למסיבת פולמון, רואים בתאורה מיוחדת שנקראת תאורה אולטרה סגולה. הפעלת התאורה מאירה את כל הצבעים היפים שאנשים בחרו לשים על עצמם ובכך, עושה את המסיבה צבעונית ומהנה, בדיוק כמו שמסיבת פולמון אמורה להיות.

למי מסיבת פולמון מתאימה?

מסיבת פולמון מתאימה כמעט לכולם. לילדים החוגגים יום הולדת, בר או בת מצווה באווירה אחרת ומיוחדת (מה שבטוח זה שעל האירוע של הילד או הילדה שלכם, כולם ידברו). וכמובן, למסיבות חתונה, לזוגות הרוצים חתונה אחרת ומיוחדת באווירת מסיבה משוחררת ומהנה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!