תותח קונפטי

הפעלות ופירוטכניקה לאירועים

תותח קונפטי

הפעלות ופירוטכניקה לאירועים

תותח קונפטי לאירוע צבעוני במיוחד

לפעמים אנחנו רוצים לייצר באירוע שלנו סיפור. בעצם כמעט צמיד, לאירוע שלנו יש סיפור.

יש את ההתחלה, ההתכנסות של כולם, (עם אוכל כמובן, תמיד עם אוכל), יש את החלק המרכזי של הערב שלרוב יהיה מחולק למספר חלקים (ארוחה, ריקודים, הרצאה, התכנסות ועוד) וכמובן, שבכל סיפור ובכל אירוע, יש רגעים שנרצה להדגיש ולפאר אותם באמצעים שונים.

בדיוק כמו בסיפורים, בהם משלבים רגעים דרמטיים בסיפור, כדי להשפיע על האווירה וההתרגשות של הקורא.

איך מייצרים סיפור באמצעות תותח קונפטי?

חלק מיצירת הסיפור, היא הדגשת רגעים מסוימים, שאנחנו רוצים שהאורחים באירוע, יחוו אותם כרגעי שיא. זה יכול להיות רגע של רומנטיקה כמו חופה, הצעת נישואים, חגיגות ימי נישואים, זה יכול להיות רגעי כניסה לאולם אירועים של החוגגים, זה יכול להיות כחלק ממסיבת הפתעה או באירוע עסקי, בו יש הכרזה דרמטית ומרגשת.

יש דרכים רבות לעשות את ההדגשה הזאת באירוע – זיקוקים, בלונים מתפוצצים, תותחי קצף ועוד. אחת הדרכים היחסית פשוטות ליישום אך עם אפקט משמעותי על הנוכחים, היא שימוש בתותח קונפטי.

תותחי קונפטי קטנים, יכולים להיות מחולקים לאורחים לשימוש בכל חלק באירוע בו תרצו שיהיו שותפים. ברחבת הריקודים באירוע, לשימוש לאחר סיום החופה או כאלמנט מגניב ושמח למתנה למשתתפים שיבחרו אם להשתמש בו באירוע או לשמור אותו לעצמם

תותח קונפטי קטן או גדול

אנו ב FBI פירוטכניקה, מציעים לכם, מארגני האירועים, מגוון רחב של תותחי קונפטי בהתאמה מלאה לאירוע שלכם ולתקציב שלכם. כל תותח קונפטי עם היתרונות שלו וההתאמה שלו.

מהו תותח קונפטי?

תותח קונפטי הוא מכשיר שיורה מתוכו בלחיצת כפתור, או במשיכה בחוט, כמות גדולה של קונפטי צבעוני ומשמח. האפקט של יריית הקונפטי, מייצר אלמנט של הפתעה וריגוש ובהחלט, יכול לתרום ליצירת אותם הרגעים, אותם הזכרנו כאן למעלה.

סוגי תותחי הקונפטי שאנו מציעים

אנו מציעים מגוון גדול של תותחי קונפטי בסוגים שונים. תוכלו לבחור באחד מהם או לשלב מספר תותחים באירוע שלכם, בהתאם לצורך, לשאר הפירוטכניקה שתשתלב איתו במהלך סיפור האירוע שלכם וכמובן, גם בהתאם לגודל האירוע

סוגי תותחי הקונפטי שתוכלו למצוא אצלנו באתר:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!