הפעלות ומוצרים

הפעלות ופירוטכניקה לאירועים

הפעלות ומוצרים

הפעלות ופירוטכניקה לאירועים

מסיבת קצף – אנרגיות, שמחה וכיף גדול

מסיבות קצף הן לא המצאה חדשה, הן קיימות כבר שנים רבות, אך בשנים האחרונות יש מגמה לחזור למסיבות הקצף בעיקר בקיץ ובעיקר, כשמדובר בקהל צעיר יחסית במסיבה. אך לא רק.

גם התפתחות תותחי הקצף שהשתדרגו טכנולוגית וגם העלייה במסיבות בריכה, מגדילה את ההתעניינות ולנו, חשוב לספק לכם את הטרנדים הכיפיים והטובים ביותר.

מסיבת קצף היא מסיבה בה באמצעות תותח קצף, מכסים את רחבת הריקודים בשכבת קצף מפנקת ועשירה, עם מגע נעים ואווירה של מסיבה שלא מהעולם הזה. המשתתפים נהנים לרקוד בתוך בריכת הקצף הגדולה שנוצרת ולעשות "מלחמות קצף" כחלק מהחוויה.

תותח קצף גדול או קטן להשכרה לאירוע שלכם

אצלנו ב FBI פירוטכניקה, תוכלו למצוא תותחי קצף קטנים או גדולים לאירוע שלכם. הקצף שהתותח מייצר הוא עמיד מספיק בכדי להחזיק מעמד ולהמשיך ולייצר כיף לאורך כל הזמן שתרצו. הבחירה בתותח קצף תפתיע את האורחים שלכם ותייצר גורם הפתעה, שיכול לשמח ולהשאיר רודם גדול על המשתתפים באירוע שלכם

לאירוע בר מצווה / בת מצווה

תותחי קצף הם אטרקציה קלאסית לאירועי בר מצווה ובת מצווה, הילדים בדיוק בגיל בה הם יעופו על זה, ישתפו פעולה ולא יפחדו להירטב ולשחק בקצף עם המוזיקה ברקע. אם אף אחד מהחברים של הילדים, לא בחר במסיבת קצף כקונספט למסיבה שלו, זה הזמן להפתיע וליצור חוויה מיוחדת לילד, לילדה ולכל החברים שלהם.

תותחי קצף משתלבים בצורה מעולה גם במסיבות בריכה. האורחים מגיעים כבר מוכנים להירטב ואז תוספת הקצף מהתותח שלנו, משדרגת את החוויה של עוד מסיבת בריכה, למסיבת בריכה מופרעת ומיוחדת. בדיוק כמו שאתם רוצים לייצר

מתאים גם לאירועים למבוגרים

זה צריך להתאים לקהל היעד (פחות מתאים לאירוע מעונב או אלגנטי), אבל לאירוע שישי בצהריים, לאירוע שמתקיים ליד בריכה או לאירוע בו המשתתפים, עם רוח צעירה ויזרמו על הגימיק וידעו להנות ממנו, תותח קצף יכול להיות שוס רציני לאורחים באירוע שלכם.

לחתונה שונה ומיוחדת, לאירוע עסקי בקונספט קליל וחברי, לאירוע עובדים שתרצו לשמח אותם במיוחד וליצור להם חוויה מגבשת ומצחיקה. מסיבת קצף יכולה להתאים לקהלי יעד שונים ובהתאמה הנכונה, לייצר חוויית מסיבה מהממת במיוחד.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!